Propozycje pieśni i piosenek dnia OŻK i OND

Kategoria: materiały Opublikowano: czwartek, 02 marzec 2017 Super User Drukuj E-mail

 k1Pomoc dla animatorów muzycznych. Zawiera propozycje pieśni i piosenek dnia oraz pieśni na Eucharystię na poszczególne dni rekolekcji oazowych OŻK i OND.

Oddajemy do użytku propozycje pieśni i piosenek na pszczególne dni oaz rekolekcyjnych I, II i III stopnia ONŻ i OND. Zbiór zawiera pieśni i piosenki dnia oraz pieśni na Eucharystie i nabożeństwa, które można wykorzystać w kolejnych dniach rekolekcji. Mają one pomóc animatorom muzycznym w doborze współcześnie śpiewanych utworów, wykorzystać bogactwo powstających w ostatnich latach nowych pieśni, a także przypomnieć o wielu wartych uwagi pieśniach, być może już nieco zapomnianych.

Ze względu na ograniczoną objętość broszury publikujemy tytuły piosenek. Większość pieśni znajdziemy w ostatnim wydaniu śpiewnika „Exsultate Deo” wydanym przez Wydawnictwo Światło-Życie. Część propozycji można znaleźć w śpiewniku „Niepojęta Trójco” oraz internetowym śpiewniku giszowiec.org.

Propozycje mają charakter otwarty i studyjny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagają dopracowania, uzupełnienia źródeł i praktycznego przepracowania. Jako diakonia muzyczna już teraz zapraszamy do współpracy.

Dziękujemy zespołowi, który opracował i przygotował publikowane materiały ONŻ - Anna i Radosław Hałasowie, Bernard Wojtasiewicz
OND - Monika Nosek, Sylwia Tkacz, Paweł Macura, Kasia Kraszewska

POBIERZ MATERIAŁY »

Odsłony: 9253